Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Świat Star Wars teraz również dla przedszkolaków

Michał Miśko
Opublikowano

Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi to pierwsza produkcja z uniwersum Gwiezdnych Wojen kierowana do grupy odbiorców w wieku od 3 do 7 lat. Zadebiutuje na antenie Disney Junior już 4 maja o godz. 8. Przyjaźń, poczucie odpowiedzialności czy lojalność to tylko niektóre z wartości, jakich bohaterowie serii, a wraz z nimi najmłodsi widzowie, będą się uczyć od legendarnego mistrza Yody.

Nowa seria przedstawia widzom młodych adeptów szkoły Jedi – Kaia, Lys i Nubsa, którzy przechodzą szkolenie prowadzone przez mistrza Yodę. Towarzyszy im przyjaciółka Nash, która jest pilotką statku Karmazynowy Jastrząb. Bohaterowie wspólnymi siłami stawiają czoła napotkanym wyzwaniom, pamiętając o wszystkim, czego nauczyli się w szkole Jedi. W każdym odcinku grupa przyjaciół pomaga napotkanym postaciom i przy okazji wyciąga z tych przygód ważne wnioski na przyszłość osadzone w wartościach jakimi są przyjaźń, praca zespołowa, odpowiedzialność, odwaga i nadzieja. 25-odcinkowa seria, dzięki zaskakującej fabule oraz atrakcyjnej formie wizualnej, pozwoli odbiorcom przeżyć niesamowitą, pozytywną przygodę.

Kolejne pokolenia wychowywały się na wartościach płynących z filmów i seriali z tego uniwersum. Teraz seria Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi daje szansę również przedszkolakom
na pokochanie tego świata, a ich rodzicom pewność, że uniwersum, które sami dobrze znają, zostanie pokazane w sposób interesujący i dostosowany do ich wieku.

Poza 25 odcinkami serii Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi emitowanymi na antenie Disney Junior, przygotowano również trzy krótkie 3-minutowe epizody przygód adeptów mistrza Yody.

Serial Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi oglądaj już od 4 maja na antenie Disney Junior o godzinie 8.

 technologia i rozrywka