Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Avatar: Istota wody w Disney+ już 7 czerwca

Michał Miśko
Opublikowano

Trzeci najlepiej zarabiający film w historii kina, Avatar: Istota wody, trafi na Disney+ już 7 czerwca.

Avatar: Istota wody trafił do kin 16 grudnia ubiegłego roku i stał się trzecim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów, osiągając łączny przychód ze światowych kin w wysokości prawie 2,32 miliardów dolarów. Nominowany do Oscara w aż dziewięciu kategoriach, w tym w kategorii za Najlepszy film, ustanowił również nowy standard dla efektów wizualnych. W wyprodukowanej przez Camerona i jego wieloletniego partnera Jona Landaua produkcji 20th Century Studios-Lightstorm Entertainment występują Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis i Kate Winslet. Do znakomitej doświadczonej obsady dołącza nowe pokolenie utalentowanych aktorów: Britain Dalton, Jamie Flatters, Trinity Jo-Li Bliss, Bailey Bass i Jack Champion. Za scenariusz odpowiadają James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver, a za samą historię James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman i Shane Salerno. David Valdes i Richard Baneham pełnią rolę producentów wykonawczych filmu.

Plakat do filmu Avatar: Istota wody

Dzieło Jamesa Camerona powraca w wielkim stylu i ponownie zaprasza do przeżywania niezapomnianych przygód na niezwykłej planecie Pandora. Akcja filmu Avatar: Istota wody rozgrywa się ponad 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim dzieciom w obliczu kolejnej inwazji na Pandorę. To także opowieść o poświęceniach i trudnych decyzjach, które muszą podejmować. Nie obejdzie się bez bolesnych doświadczeń, spektakularnych bitew i dramatycznych rozstrzygnięć. Wszystko to na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów morskich Pandory, gdzie widzowie poznają nowe kultury Na'vi oraz szereg egzotycznych stworzeń morskich.

Istota wody zadebiutuje na Disney+ już 7 czerwca.

 

 technologia i rozrywka