Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Czerwcowe nowości w Disney+

Michał Miśko
Opublikowano
Czerwcowe nowości w Disney+
Disney+_

Już 21 czerwca Marvel Studios zaprasza nas do świata Nicka Fury’ego, a 16 czerwca celebrujemy dorobek jedynego w swoim rodzaju Stana The Man Lee w dokumencie STAN LEE.

Czerwiec zwiastuje początek wakacji, dłuższe dni i wieczory i więcej czasu na oglądanie ciekawych seriali i porywających filmowych hitów, wśród których w Disney+ pojawi się najnowszy hit Jamesa Camerona Avatar: Istota wody. Ponadto, na widzów czeka premiera brytyjskiego serialu oryginalnego Goło i wesoło czy biograficznego filmu Flamin’ Hot: smak sukcesu w reżyserii Evy Longorii. Fani Marvela również mogą czuć podekscytowanie, a to z powodu najnowszej odsłony 5 fazy MCU, czyli serialu Secret Invasion. Oglądanie dopełni nowy film dokumentalny STAN LEE.

Plakat serialu Disney+ Secret Invasion

Secret Invasion (Tajna inwazja) to najnowszy serial Marvel Studios, będący częścią MCU. Nick Fury dowiaduje się, że ludzkość ma zostać zaatakowana przez radykalną frakcję zmiennokształtnych Skrulli. Wzywa na pomoc grupę sprawdzonych sojuszników: Everetta Rossa, Marię Hill i zaprzyjaźnionego Skrulla Talosa. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by zapobiec nadciągającej katastrofie i ocalić ludzkość. Premiera serialu 21 czerwca. Kolejne odcinki będą pojawiać się w serwisie co tydzień.

7 czerwca z kolei premiera streamingowa Avatara: Istota wody. James Cameron powraca na Pandorę w wielkim stylu, osiągając w drugim Avatarze wyżyny artystyczne. W zapierającej dech nowej odsłonie, rozgrywającej się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części, śledzimy losy rodziny Sullych i poznajemy majestatyczne morskie stworzenia zwane tulkunami.

Wszystkie odcinki serialu Goło i wesoło pojawią się w Disney+ 14 czerwca.

Minęło 25 lat, odkąd sześciu bezrobotnych facetów obnażyło się w filmie Goło i wesoło. Od tamtej pory świat bardzo się zmienił, a oni? Gaz został dziadkiem i nie starzeje się z gracją. Wciąż wymyśla nowe, szalone przekręty, a jego nastoletnia córka idzie w jego ślady. Dave wciąż jest jego najlepszym przyjacielem – tyle że już ze sobą nie rozmawiają. Zamiast tego Dave wlecze się przez życie, oddany swej żonie i ich pieskowi. Jednak Jean oczekuje, że wyprowadzanie ich czworonoga nie będzie jedyną ambicją Dave’a – zwłaszcza teraz, kiedy została dyrektorką problematycznej szkoły. Gerald, już na emeryturze, nie potrafi odnaleźć się we współczesnym świecie, jednak to Horse cierpi w nim najbardziej. Po nieudanej próbie odbicia się od dna przyjaciele zbierają się, aby oddać hołd staremu przyjacielowi.

Wszystkie czerwcowe premiery Disney+ sprawdzisz tutaj.

 

 technologia i rozrywka