Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Finałowy zwiastun The Flash

Michał Miśko
Opublikowano
Finałowy zwiastun The Flash
The Flash

Finałowy zwiastun filmu The Flash już jest. Teraz pozostaje jedynie czekać na kinową premierę.

The Falsh był tak długo w produkcji, że do tytułowej roli na pewnym etapie rozważano nawet Bradleya Coopera  czy Matthew Foxa, obecnie odpowiednio 48 i 56 latka. Jednak po wielu perturbacjach, dokrętkach, skandalach związanych z Ezra Millerem, który zagrał rolę tytułową, i kilku zmianach dat premier film wejdzie do kin 14 czerwca. W Polsce premiera odbędzie się dwa dni później. DC Studios zaprezentowało właśnie finalny zwiastun tej produkcji. Sam James Gunn, który odpowiada za kwestie artystyczne w nowym studiu, o Flashu powiedział, że to najlepszy film superbohaterski jaki w życiu widział.

Film przyciągnie do kin także starszą publiczność, dla której Batman zawsze będzie miał twarz Michaela Keatona, choć w filmie Mrocznego Rycerza zagra również - po raz ostatni, Ben Affleck. W produkcji zobaczymy ponadto Supergirl, w tej roli Sasha Calle oraz Michaela Shannona, który wraca do roli Generała Zoda. Z plotek wymienić należy również udział Nicholasa Cage'a, który ma być w filmie jedną z wersji Supermana. Wszystko wskazuje również na to, że nie zobaczymy we Flashu Henry'ego Cavilla.

The Flash ma być dla DC Studios resetem całego uniwersum po którym pojawią się już tylko nowe projekty. Z wyjątkiem filmu Aquaman 2, który w kinach pojawi się, najprawdopodobniej, w grudniu, ale na którego nie czeka nikt.

 

 

 technologia i rozrywka