Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Pierwszym zwiastun czwartych Niezniszczalnych

Michał Miśko
Opublikowano
Pierwszym zwiastun czwartych Niezniszczalnych
Expendables 4

Sylvester Stallone pomimo 77 lat na karku pozostaje ikoną kina akcji. Jeszcze w tym roku na ekrany kin wejdzie czwarta część Niezniszczalnych w reżyserii Scotta Waugha.

Pierwszy zwiastun do czwartej części Niezniszczalnych (Expendables 4 lub EXPEND4BLES) już jest. W filmie, oprócz Stallone'a, zobaczymy również Jasona Stathama, 50 Centa, Andy Garcię, Dolpha Lundgrena, ale pojawi się również Megan Fox. Od dłuższego czasu krążyły również pogłoski, że rola Stallone'a w tej części Expendables jest już raczej symboliczna, a cały film pociągnie Statham i zwiastun zdaje się to potwierdzać.

Film swoją premierę będzie miał 22 września, w Polsce ukaże się tydzień później. Fabuła, jak to w takich filmach bywa, skupia się na międzynarodowym spisku, który rozbić muszą, za pomocą wszelkiej dostępnej broni, nasi bohaterowie. Za kamerą czwórki stanął Scott Waugh, który do tej pory wyreżyserował, między innymi, Act of Valor czy Need for Speed. 

O kolejnej części The Expendables mówiło się już od lat, ale produkcja napotykała rozmaite kłopoty, w 2017 roku Stallone oraz Avi Lerner z Nu Image i Millennium Films nie doszli do porozumienia w kwestii ostatecznego kształtu filmu, a następnie Stallone ogłosił, że opuszcza projekt, po czym Schwarzenegger zrobił to samo. Minęło kilka lat i film jednak uzyskał zielone światło. Pierwsza część Niezniszczalnych premierę miała w 2010 roku, sequele pojawiały się następnie co dwa lata. Trylogia Expendables na całym świecie przyniosła 829 milionów dolarów przychodu.

 

 technologia i rozrywka