Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Produkcja Mortal Kombat 2 rozpoczęła się

Michał Miśko
Opublikowano

Rusza produkcja drugiej części filmu Mortal Kombat. W filmie pojawią się twarze znane z jedynki, ale będą również nowe postaci.

Zdjęcie ze spotkania rozpoczynającego produkcję filmowego Mortal Kombat 2 pojawiło się w sieci wczoraj, tj. 24 czerwca. Widzimy na nim znanych już z pierwszej części aktorów, ale również nowych, jedną z większych niespodzianek jest udział w produkcji Karla Urbana, który wcieli się w postać Johnny'ego Cage'a, którego zabrakło w obrazie z 2021 roku. W dwójce zobaczymy również Jade w który wcieli się Tati Gabrielle, a także Adeline Rudolp, która zagra księżniczkę Kitanę. Shao Kahnem będzie z kolei Martyn Ford, olbrzym znany głównie z epizodycznych ról w niezbyt ambitnych filmach oraz podpisania kontaktu z polską organizacją MMA - KSW, gdzie jednak walki nigdy nie stoczył.

Producent filmu, Todd Garner, zapewnia, że ekipa wyciągnęła wnioski z błędów, jakie popełniono przy produkcji pierwszej części i dwójka będzie najlepszą z możliwych. Na reboot filmowego Mortal Kombat czekaliśmy 26 lat i kiedy się wreszcie pojawił w kinach zebrał raczej średnie recenzje. I słusznie, osobiście uważam ten film za gniot, a jego najlepszy fragment udostępniony został jeszcze przed premierą i jest to scena otwarcia. Film w sumie zarobił ponad 84 miliony dolarów, przy kosztach produkcji na poziomie 55 milionów i, ostatecznie, kontynuacja dostała zielone światło w czerwcu zeszłego roku. Za scenariusz tym razem odpowiada Jeremy Slater, a reżyserią, ponownie, zajmie się Simon McQuoid.

Plany produkcji rebootu Mortal Kombat sięgają 2011 roku, kiedy Warner i New Line Cinema ogłosili, że obraz wyreżyseruje Kevin Tancharoen, twórca krótkometrażowego, świetnego Mortal Kombat: Rebirth. Jednak producenci i reżyser rozstali się dwa lata później, zanim jeszcze zdążył paść pierwszy klaps na planie. Kolejne dwa lata później do projektu zatrudniono Jamesa Wana, a w roku 2016 ogłoszono, że reżyserem nowego Mortal Kombat będzie wspomniany McQuoid. Reżyser, który swoim dorobku nigdy wcześniej nie odpowiadał za jakikolwiek pełnometrażowy film i to dało się w trakcie seansu odczuć.

Mortal Kombat 2 jak na razie nie ma wyznaczonej daty premiery.

 

 technologia i rozrywka