Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Piła powraca

Michał Miśko
Opublikowano

W październiku do kin wróci Piła. W głównej roli zobaczymy ponownie Tobina Bella.

Umówmy się, oryginalna Piła (Saw) z 2004 roku to był całkiem udany horror. Kolejne części były już jednak wtórne, a w którymś momencie chodziło już tylko o efektowne zabijanie na ekranie i nikt już chyba nie ogarniał jakiejkolwiek fabuły tej serii. Piła X chce to jednak zmienić umieszczając akcję filmu, który swoją premierę kinową będzie mieć w październiku, w czasie pomiędzy wydarzeniami z Piły z 2004 roku i Piły 2. Mamy oto śmiertelnie chorego Johna - w tej roli ponownie Tobin Bell - który ratując życie poddaje się eksperymetalnemu leczeniu w Meksyku. Okazuje się jednak, że było to oszustwo mające na celu wyłudzenie pieniędzy. Jigsaw postanawia ukarać wszystkich tych, którzy mieli jakikolwiek związek z tym procederem.

Reżyserem dziesiątej Piły jest Kevin Greutert, scenariusz napisali Josh Stolberg i Pete Goldfinger. W filmie, oprócz Tobina Bella, występują Synnove Macody Lund, Steven Brand i Michael Beach. Światowa premiera Piły X odbędzie się 29 września. W polskich kinach pojawi się 27 października.

 

 technologia i rozrywka