Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Stacja FOX zmienia się w FX

Michał Miśko
Opublikowano

Od dzisiaj kanał telewizyjny FOX, należący do portfolio The Walt Disney Company w Polsce, oficjalnie staje się FX. Wraz ze zmianą, na antenie będzie można zobaczyć nie tylko nowe tytuły, ale też produkcje, które widzowie znają i uwielbiają. 

W ofercie kanału FX nadal będzie miejsce dla tytułów, do których przywyczaili się widzowie. Są to m.in. kultowe pozycje, takie jak Grey’s Anatomy: Chirurdzy, Agenci NCIS: Hawaje, Dr House, CSI: Kryminalne zagadki Miami oraz CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Stacja oferuje też nowości i już niebawem można się spodziewać premier takich seriali jak Will Trent czy kolejnych części Agentki McCall, NCIS: Hawaje oraz Genialnej Morgane.

W październiku na antenie stacji można było zobaczyć serię filmów Piraci z Karaibów. Premierą miał również popularny na całym świecie kryminalny serial komediowy Zbrodnie po sąsiedzku z Seleną Gomez, Martinem Shortem i Steve’em Martinem w rolach głównych. Produkcja do tej pory była dostępna wyłącznie w serwisie streamingowym Disney+.

Zmiany dotyczą także FOX Comedy, który zmienia się w FX Comedy. Oprócz nowej nazwy pojawiła się też odświeżona identyfikacja wizualna. Oferta programowa pozostanie w niezmienione formie.

Zmianie nazwy i logo towarzyszy kampania marketingowa pod hasłem Już się znamy.

Kanał FX rozpoczął nadawanie 1 czerwca 1994 roku. Jest obecny m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji, Brazylii i we Włoszech. Jego siostrzane kanały to FXM i FXX, które ostały uruchomione odpowiednio w 1994 i 2013 roku. 

 

 technologia i rozrywka