Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Marzec w Disney+

Michał Miśko
Opublikowano

W marcu Disney+ zaserwuje widzom dużą dawkę nowości - wśród nich produkcje komediowe, dramatyczne, dokumentalne i wiele innych. Spragnionym odrobiny przepychu i fanom zagadek kryminalnych w klasycznym wydaniu przypadnie do gustu serial „Śmierć i inne szczegóły”, którego akcja rozgrywa się na luksusowym śródziemnomorskim statku wycieczkowym. Natomiast fanów klasyki w innym wydaniu z pewnością ucieszy animowany serial Marvel Studios "X-Men '97". Marzec jest również miesiącem obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet, a Disney+ przygotował specjalną kolekcję poświęconą inspirującym kobietom - zarówno tym przed, jak i za kamerą. Wśród propozycji znajdzie się brytyjski serial oryginalny „Buntowniczka Nell” z Louisą Harland w roli głównej oraz film koncertowy „Taylor Swift |The Eras Tour (Taylor's Version)”, pozwalający zająć miejsce w pierwszym rzędzie podczas wyjątkowego koncertu 14-krotnej zdobywczyni nagrody Grammy.

Film koncertowy z bijącej światowe rekordy trasy koncertowej Taylor Swift dostępny po raz pierwszy w całości, w tym utwór "cardigan" i cztery dodatkowe utwory akustyczne. Pokazywany w kinach film 14-krotnej laureatki nagrody GRAMMY, "Taylor Swift | The Eras Tour" w reżyserii Sama Wrencha, zarobił ponad 260 milionów dolarów na całym świecie, co czyni go najlepiej sprzedającym się filmem koncertowym wszech czasów.

Film oryginalny Taylor Swift w Disney+ już 15 marca.

Kadr z serialu X-Men '97

Nawiązujący klimatem do lat 90. serial "X-Men '97" ukazuje losy grupy mutantów, korzystających ze swoich niezwykłych umiejętności, by bronić świata, który ich nienawidzi. Bohaterowie muszą wspólnie zmierzyć się z nowymi zagrożeniami, jakie niesie niepewna przyszłość.

Oryginalny serial animowany X-Men '97 już 20 marca w Disney+. Na początek dwa premierowe odcinki, kolejne co tydzień.

Po zaskakujących wydarzeniach w punkcie kulminacyjnym pierwszego sezonu ekipa przyjaciół jest gotowa, by stawić czoła dorosłości. Jen w końcu zapisuje się do kliniki i jest zdeterminowana, by poważnie potraktować swoją podróż w poszukiwaniu mocy. Rozpoczyna też oficjalny związek ze Spermanem. I choć oboje dają z siebie wszystko, nie są w stanie uniknąć pewnych kłopotów. Po długich i ciężkich poszukiwaniach swojego dawnego życia przeszłość Spermana w końcu daje o sobie znać. Jen i Spermuś również z trudem odnajdują przestrzeń dla swojego związku po rozstaniu Carrie i Kasha. Carrie i Kash nadal mieszkają razem i próbują się wykazać większą dojrzałością i zachowywać z godnością, ale uczą się na własnej skórze, że całkowite zerwanie relacji może być jedynie mitem.

2. sezon serialu oryginalnego Disney+ już 6 marca w serwisie.

Główną bohaterką rozgrywającego się w przepychu globalnej elity serialu „Śmierć i inne szczegóły” jest błyskotliwa i niestrudzona Imogene Scott (Violett Beane), która znalazła się w niewłaściwym miejscu i czasie (prawdą jest, że trochę z własnej winy) i staje się główną podejrzaną w sprawie zagadkowego morderstwa. Miejsce? Wystawnie urządzony śródziemnomorski liniowiec. Podejrzani? Każdy z rozpieszczonych pasażerów i każdy z zapracowanych członków załogi. Problem? Aby dowieść swojej niewinności, Imogene musi współpracować z człowiekiem, którym gardzi — światowej sławy detektywem, Rufusem Cotesworthem (Mandy Patinkin).

Kadr z serialu Śmierć i inne szczegóły

Premiera serialu oryginalnego Śmierć i inne szczegóły w Disney+ 5 marca.

Gdy Beth i John zaczynają poważniej traktować swój związek, Beth zastanawia się nad małżeństwem i założeniem rodziny, i wspólnie z Johnem starają się rozwiązać problemy we wzajemnej komunikacji. Czy traumatyczne doświadczenia Beth z mężczyznami i ludźmi, którym ufała od młodości, muszą się powtórzyć? I co pobudza jej obawy? Beth stara się podtrzymać związek, usiłując zarazem wspierać przyjaciół i rodzinę, którzy wszyscy zmagają się z własnymi problemami po przekroczeniu trzydziestki.

Drugi sezon Życia Beth od 20 marca w Disney+.

Kadr z filmu Pierwszy gol

Taika Waititi, laureat Oscara (za najlepszy scenariusz adaptowany, 2019 r., „Jojo Rabbit”) wyreżyserował tę wzruszającą, opartą na faktach komedię według scenariusza swojego i Iana Morrisa. „Pierwszy gol” śledzi losy piłkarskiej reprezentacji Samoa Amerykańskiego, znanej ze sromotnej porażki 0:31 w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 r. W obliczu kolejnych eliminacji do Mundialu drużyna zatrudnia trenera po przejściach, licząc na to, że Thomas Rongen (Michael Fassbender) z najgorszej drużyny świata uczyni zwycięzców. W obsadzie tego zabawnego i pokrzepiającego filmu zaleźli się również Will Arnett i Elisabeth Moss.

Pierwszy gol w Disney+ już 28 lutego.

 

 technologia i rozrywka