Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy szot, odcinek 5. Aleksandra Bis z Dare IT o kobietach w IT

Michał Miśko
Opublikowano
Zero-jedynkowy szot, odcinek 5. Aleksandra Bis z Dare IT o kobietach w IT
Zero-jedynkowy podcast

W piątym odcinku Zero-jedynkowego szota gościem była Aleksandra bis z Dare IT.

W piątym odcinku efektu ubocznego Zero-jedynkowego podcastu naszą gościnią jest Aleksandra Bis, współzałożycielka Dare IT, czyli programu mentoringowego od kobiet dla kobiet. Aleksandra opowiedziała nam o swoim starcie w branży tech, o początkach programu i o tym gdzie widzi się za pięc i dziesięć lat (tutaj puszczamy oko do działów HR wielkich korpo). 

Mentoring Dare IT to 3-miesięczny program prowadzony przez ekspertki z branży IT dla kobiet chcących znaleźć swoją pierwszą pracę w jednej z wybranych specjalizacji.

Szczegóły na temat Dare IT znajdziecie na stroeni projektu: dareit.io

Zero-jedynkowy to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. Szot jest krótszy, ale niemniej fajny. W drugim sezonie dochodzi nowy format, Zero-jedynkowy: Tydzień.

 technologia i rozrywka