Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast: Tydzień, odcinek 4

Michał Miśko
Opublikowano

To już czwarty tydzień ukazywania się naszego podsumowania ostatnich siedmiu dni.

W czwartym Tygodniu mówimy o początkach przemysłu PC, które są jednocześnie początkami takich firm jak Microsoft i Apple. W sprawach bieżących na tapet wzięliśmy ugodę CD projektu z amerykańskimi akcjonariuszami, przyznanie tytułu Człowieka Roku magazynu Time Elonowi Muskowi, legalizację zioła na Malcie oraz darmoszce od Pic Games i rekordach kasowych, jakie bije Spider-Man: No Way Home.

 

Linki z działu historia:

https://www.geekweb.pl/inne/kartka-z-kalendarza/item/544-era-pc-rozpoczela-sie-47-lat-temu
https://www.geekweb.pl/inne/kartka-z-kalendarza/item/546-apple-przejmuje-next

Linki z działu teraźniejszość:

https://www.geekweb.pl/inne/wydarzenia/item/2500-tworcy-cyberpunk-2077-doszli-do-porozumienia-z-amerykanskimi-akcjonariuszami
https://www.geekweb.pl/inne/wydarzenia/item/2494-elon-musk-czlowiekiem-roku-magazynu-time
https://www.geekweb.pl/inne/wydarzenia/item/2498-malta-legalna-marihuana
https://www.geekweb.pl/rozrywka/gry-wideo/item/2501-epic-games-rozdaje-darmowe-gry-codziennie
https://www.geekweb.pl/rozrywka/item/2508-spider-man-no-way-home-z-trzecim-najwiekszym-wynikiem-otwarcia

Zero-jedynkowy to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jeśli ktoś zechce jeszcze posłuchać to będzie nam niezmiernie miło. W drugim sezonie dochodzi nowy format, Zero-jedynkowy: Tydzień w którym, co tydzień, prezentujemy wybrane wydarzenia z historii oraz teraźniejszości.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.

 technologia i rozrywka