Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast: Tydzień, odcinek 5

Michał Miśko
Opublikowano

Piąte podsumowanie minionego tygodnia przed nami. Mówimy o przyznaniu tytułu Człowieka Roku komputerowi, Bezosowi, Wałęsie, Hitlerowi i Stalinowi. W dziale teraźniejszość nie mogło zabraknąć wyjątkowego, nuakowego wydarzenia jakim było wystrzelenie w przestrzeń kosmiczną teleskopu Jamesa Webba. O tym co da to ludzkości opowiada Damian Jabłeka, astronom z Planetarium Śląskiego i autor strony DotknijNieba.pl. Po naukowej uczcie wracamy do tematów rozrywkowych.

Linki z działu historia:

https://www.geekweb.pl/inne/kartka-z-kalendarza/item/548-time-magazine-czlowiek-roku

Linki z działu teraźniejszość:

https://www.geekweb.pl/nauka/item/2530-teleskop-jamesa-webba-zmierza-do-punktu-libracyjnego
https://www.geekweb.pl/rozrywka/item/2525-uncharted-nowy-zwiastun
https://www.geekweb.pl/rozrywka/item/2532-spider-man-no-way-home-miliard-dolarow-przychodu
https://www.geekweb.pl/rozrywka/item/2533-nie-patrz-w-gore-kroluje-na-netflixie

Zero-jedynkowy to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. W drugim sezonie dochodzi nowy format, Zero-jedynkowy: Tydzień w którym, co tydzień, prezentujemy wybrane wydarzenia z historii oraz teraźniejszości.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.

 

 

 technologia i rozrywka