Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast: Tydzień, odcinek 7

Zero-jedynkowy podcast
Opublikowano

W tym odcinku Dominik opowiada o tym co było, i o tym co jest. Na tapecie Gates i Apple, ale też Wikipedia i Hal 9000. A ze spraw bieżących wybraliśmy konsole z 2013 roku... Powiemy, której nowej już nie dostaniecie, a którą produkcja trwać będzie dalej. Jest też o ostatnich zakupach Microsoft oraz ostatnich cyberatakach, a na koniec trochę rozrywki w postaci fantasy. Z nostalgii wspominamy też o Commodore 64.

Linki z działu historia:

https://geekweb.pl/inne/kartka-z-kalendarza/item/570-bill-gates-ustepuje-ze-stanowiska
https://geekweb.pl/inne/kartka-z-kalendarza/item/575-premiera-apple-lisa

Linki z działu teraźniejszość:

https://geekweb.pl/rozrywka/gry-wideo/item/2570-to-koniec-xbox-one-odwrotnie-niz-w-przypadku-playstation-4
https://geekweb.pl/rozrywka/gry-wideo/item/2575-microsoft-kupil-activision-blizzard
https://geekweb.pl/inne/wydarzenia/item/2576-historia-commodore-64-piksel-po-pikselu-ufundowana-w-niecale-6-godzin
https://geekweb.pl/inne/wydarzenia/item/2571-ukrainski-rzad-zhakowany
https://geekweb.pl/inne/wydarzenia/item/2577-pierwszy0-stopien-alarmowy-w-cyberprzestrzeni

Zero-jedynkowy to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. W drugim sezonie dochodzi nowy format, Zero-jedynkowy: Tydzień w którym, co tydzień, prezentujemy wybrane wydarzenia z historii oraz teraźniejszości.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy już wkrótce.

 technologia i rozrywka