Geekweb to portal tworzony z pasji do nauki, technologii, rozrywki. Chcę dawać Wam wysokiej jakości treści, ale także inspirować do dyskusji i zachęcać do interakcji. W tym właśnie celu powstała facebookowa grupa We are geeks.

Na Geekweb.pl znajdziecie rzetelne i wysokiej jakości teksty z pogranicza technologii, nauki i rozrywki. Chcę, żeby było to miejsce w Internecie bez klikbajtowych tytułów, z rzetelną informacją, czasem naukowym zacięciem, ale wciąż podana w na tyle przystępnej formie, aby każdy mógł znaleźć chociaż odrobinę dla siebie. W tego typu przedsięwzięciach niezwykle ważny jest jednak feedback od odbiorcy, dlatego każdy tekst i materiał na portalu możecie komentować poprzez niezwykle popularne narzędzie, jakim jest Disqus. Na interakcję czeka także twitterowe konto portalu (@geekweb_pl) oraz facebookowy fanpage na który trafiają materiały publikowane w portalu, ale także takie, które nie znalazły miejsca na stronie. Do wszystkich tych sposobów komunikacji z czytelnikiem dochodzi także grupa, która, moim zdaniem, ma szansę być miejscem najbliższego kontaktu pomiędzy twórcami medium, a jego odbiorcami. Zachęcam więc do przyłączenia się do grupy We are geeks na której rozwijać będziemy interesujące nas tematy, dyskutować nad nimi, a okazjonalnie także organizowane będą tam drobne, jak to się ładnie mówi, giveawaye.

Grupę We are geeks znajdziecie tutaj. Jeśli macie jakieś propozycje, wskazówki i sugestie dotyczące rozwoju portalu chętnie się tam z Wami spotkam.

Możesz także dołączyć do redakcji Geekweb.pl i wspólnie współtworzyć lepszy Internet.