Premiera filmu już w styczniu 2020

Jest pierwszy zwiastun Bad Boys for Life.

W sieci opublikowano pierwszy zwiastun trzeciej części Bad Boys. W role główne ponownie wcielają się Will Smith i Martin Lawrence. Ze zwiastuna dowiadujemy się tego, że Will Smith się nie starzeje. Co do Martina Lawrence’a to.. on również nie wygląda (bardzo) źle, ale zobaczcie sami.

Film wejdzie do kin 17 stycznia 2020 roku. Pierwszy trailer, bądźmy szczerzy, na kolana nie powala. Jest w nim to, co w zasadzie uczyniło filmy ze Smithem i Lawrence’em tak popularnymi. Akcja i dawka specyficznego humoru. Zobaczcie, oceńcie i skomentujcie.

Pierwszy film Bad Boys to już niemal klasyk. Od jego premiery minęło blisko 25 lat. Obraz, którego produkcja pochłonęła 19 milionów dolarów zarobił na całym świecie 141 milionów dolarów.Na kontynuację musieliśmy czekać aż do roku 2003. Sequel pochłonął już w trakcie produkcji 130 milionów dolarów, a zarobił (jedynie) 273 miliony, a więc był umiarkowanym sukcesem. Głównie dlatego chyba producenci nie poszli za ciosem i trzecia odsłona przygód popularnych detektywów z Miami nie doczekała się szybkiej kontynuacji. Od kilku lat jednak o powstaniu nowych Bad Boys’ów mówiło się dość głośno, aż w 2018 roku Will Smith w swoich mediach społecznościowych zamieścił pierwsze zdjęcie potwierdzające start tej produkcji.