realme 7 to smartfon, który w swojej niewygórowanej cenie oferuje więcej niż można by przypuszczać. Od dziś dostępny jest w polskich sklepach.

Od dziś realme 7 oficjalnie dostępny jest w sklepach z elektroniką oraz online. Jego ceny zaczynają się od 799 złotych.

Czym się wyróżnia?

Zależnie od wybranego wariantu realme 7 oferuje w 4, 6 lub nawet 8 GB pamięci RAM. Użytkownik ma do dyspozycji również 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD bez utraty funkcjonalności Dual SIM. Smartfon dla graczy musi wyróżniać się również ekranem, który jest w stanie zapewnić płynne wyświetlanie obrazu. realme 7 to solidne 6,5 cala wyświetlacza LCD IPS o rozdzielczości FHD+, odświeżanego z częstotliwością 90 Hz. Ekran pokrywa 90,5 procenta frontu urządzenia i świeci z mocą 480 nitów.

Dobry smartfon powinien długo działać i szybko się ładować. realme wyposażyło model 7 w baterię o pojemności 5000 mAh, która nawet dla osób intensywnie korzystających z telefonu powinna wystarczyć na cały dzień pracy. Za ładowanie odpowiedzialny jest tu autorski system Dart Charge o mocy 30 W. Rozładowany realme 7 potrzebuje 26 minut na uzupełnienie baterii do połowy i 65 minut na załadowanie jej do pełna.

I 3 lata gwarancji

Smartfon przeszedł serię 60 rygorystycznych testów przeprowadzonych przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland, poddającą próbie między innymi jego żywotność i symulującą codzienne użytkowanie. Dzięki temu realme 7 może pochwalić się aż trzyletnią gwarancją producenta.

Ceny i dostępność

realme 7 (4 GB + 64 GB) – 799 zł (dostępny wyłącznie w x-kom)
realme 7 (6 GB + 64 GB) – 899 zł (dostępny w: RTV EURO AGD, Media Expert, x-kom, Neonet, Komputronik, sklep-realme.pl)
realme 7 (8 GB + 128 GB) – 1099 zł (dostępny wyłącznie w RTV EURO AGD)

Podsumowanie specyfikacji realme 7

– ekran 6,5 cala LCD IPS 90 Hz,
– procesor MediaTek Helio G95,
– poczwórny aparat z sensorem 48 MP oraz aparat selfie 16 MP,
– bateria 5000 mAh z systemem ładowania Dart Charge 30 W,
– 3-letnia gwarancja potwierdzona certyfikacją TÜV Rheinland.