Oto najważniejsze nowości, jakie w tym tygodniu trafią do Fortnite.

3 listopada do Fortnite trafi aktualizacja 14.50, a Wojna o Nexus nabierze tempa. Oto najważniejsze nowości w tym tygodniu!

Tak, latam

Podczas Fortnite: Koszmarów Czar widzieliśmy wiele nieudanych prób ataków na podniebną bazę; Stark Industries ma dla ciebie rozwiązanie tego problemu. Odpal nowe, ulepszone plecaki odrzutowe, które znajdziesz na wyspie – i odleć.

Ale jazda

Lachlan dołącza do serii Ikony Fortnite, a zanim pojawi się w sklepie, zorganizuje nietypowy turniej Szał Kilofów! Łap za ulubiony zbierak i dołącz do niego 8 listopada. To szansa na wcześniejsze zdobycie zestawu Lachlana w serii Ikony Fortnite!

Gotowi na następną generację

Nowe konsole Xbox i PlayStation tuż-tuż! Dzięki aktualizacji 14.50, która przynosi krótsze czasy ładowania, dynamiczne efekty wizualne i fizykę, a także obsługę rozdzielczości 4K przy 60 kl./s, Fortnite jest gotowy na nadejście sprzętu nowej generacji. Aby przeczytać wszystkie informacje dotyczące Fortnite na konsole następnej generacji, przeczytaj post na naszym blogu.

Szaleństwo PD

Stwórz oddział! W tym tygodniu czekają na ciebie nowe, dodatkowe wyzwania, które wystawią na próbę umiejętności twojej drużyny. Masz chrapkę na lśniący foliowy styl? Awansuj swój karnet bojowy do końca dzięki tym drużynowym wyzwaniom z PD i odstrzel się na bitwę z Galactusem.

Superseria: Marvel – Nokaut w tym tygodniu przyspiesza z Ghost Riderem!

Pamiętaj o Wsparciu twórcy!

Program Wesprzyj Twórcę Epic umożliwia Twórcom zarabianie pieniędzy na Fortnite i grach w Epic Games Store. Zatwierdzeni Twórcy Fortnite będą otrzymywać 20 PLN za każde 10 000 V-dolców wydanych przez graczy wspierających ich w grze. Dotyczy to również darmowych V-dolców zdobytych przez graczy, a także wszystkich zakupionych V-dolców. Fani okazują wsparcie dla Twórcy w grze poprzez wpisanie jego tagu w polu Wesprzyj Twórcę — znajdującym się w sklepie z przedmiotami w trybie Battle Royale lub zakładce z łupem w trybie Ratowanie Świata.

Jake! to zdolny twórca w serwisie YouTube (znajdziecie go pod tym linkiem). Obecnie zmierza do liczby 8 tysięcy subskrybentów na YouTube, nagrywając głównie swoje potyczki w grze Minecraft, ale również Fortnite. Robiąc tak niewiele, czyli korzystając przy okazji z jego personalnego kodu wspierasz jego działalność, powodujesz rozwój jego kanału i dostarczanie co raz to lepszych treści – także poprzez zakupy nowych i lepszych sprzętów do nagrywania. Pamiętaj, przy następnej okazji, użyj kodu: JAKEYT.