26 filmów, 58 lat, 6 aktorów. Wszystkie filmy o Bondzie możesz teraz obejrzeć w jednym miejscu.

HBO Go przygotowało niezwykłą niespodziankę dla wszystkich fanów agenta Jej Królewskiej Mości. Dwadzieścia sześć filmów o Jamesie Bondzie dostępne jest teraz w ramach usługi. 

Bond pojawił się po raz pierwszy oficjalnie na ekranach w 1962 roku. W filmie Dr. No w agenta 007 wcielił się Sean Connery, który dla wielu widzów i fanów postaci wykreowanej przez Iana Flemminga do dziś pozostaje jedynym i niepodrabialnym Bondem, Jamesem Bondem. Connery dał tej postaci tak dużo, że zagrał w kolejnych odsłonach – Pozdrowienia z Rosji, Operacja Piorun, Goldfinger, Żyje się tylko dwa razy i Diamenty są wieczne. Oprócz niego w tę kultową postać wcielali się jeszcze George Lazenby (zagrał w jednym filmie), Roger Moore (grał Bonda aż siedmiokrotnie), Timothy Dalton (dwukrotny Bond), Pierce Brosnan (zagrał w czterech filmach) i ostatni w tej stawce, do tej pory, Daniel Craig (łącznie z najnowszym filmem, który wejdzie na ekrany w 2021 roku zagrał Bonda pięciokrotnie).

Kolekcja na HBO Go zawiera również Casino Royale z 1967 roku w którym w rolę Bonda wcielił się… David Niven. To surrealistyczna komedia oparta luźno na powieści o tym samym tytule. Tej samej, którą na poważnie sfilmował w 2006 Martin Campbell. W tym filmie w rolę 007 po raz pierwszy wcielił się Craig.