Microsoft z okazji targów E3 przygotował nie lada promocję. Game Passa na trzy miesiące dostaniemy teraz za 4 złote.

Game Pass to ponad 100 wysokiej jakości gier w usłudze abonamentowej. Niezależnie od tego, czy grasz w gry na konsoli czy na komputerze stacjonarnym. W ramach Game Passa od jakiegoś czasu otrzymujesz również dostęp do gier w ramach EA Play. Teraz, dzięki promocji uruchomionej z okazji targów E3, trzymiesięczny abonament można mieć za 4 złote.

{loadmoduleid 1105}

 

W promocji jest najwyższa opcja Game Passa, czyli Ultimate. W jej ramach otrzymujesz dostęp do wszystkich gier oraz usługi Xbox Live Gold. Z promocji mogą jednak skorzystać nowi abonenci oraz ci, którym okres abonemntu już się skończył. Niestety, jeśli aktualnie masz aktywnego Game Passa nie będziesz mógł wykupić dodatkowych 3 miesięcy za 4 złote.

Warto w tym miejscu dodać, że Microsoft całkiem niedawno (w kwietniu tego roku) zlikwidował konieczność posiadania konta Live Gold do grania online. Stało się to tuż po tym, jak ogłoszono znaczne podwyżki abonamentu Gold, co spotkało się z raczej chłodnym, mówiąc dość delikatnie, przyjęciem graczy. Microsoft wycofał się więc nie tylko z pomysłu podwyżek, ale również z konieczności posiadania abonamentu Gold do grania online.

Game Passa za 4 złote kupicie tutaj.