Cinema City właśnie wprowadza coś, na co liczyłem już dawno. Abonament Unlimited można teraz zakupić na krótszy okres zobowiązania.

Niemal od początku istnienia abonamentu Unlimited jedyne co powstrzymywało mnie przed jego zakupem to roczny okres zobowiązania. Teraz nie ma już wymówek, bo kartę Unlimited w Cinema City można wziąć z jedynie trzymiesięcznym okresem zobowiązania. Niestety, to tylko akcja promocyjna, a nie stała oferta i musicie się pośpieszyć, żeby z niej skorzystać. Promocja trwa do 31 października. 

Oferta wygląda tak. Oglądasz co chcesz i kiedy chcesz w kinach Cinema City przez trzy miesiące w całym kraju, ale omijasz Warszawę i płacisz 38 złotych za miesiąc. Jeśli chcesz korzystać z kin również w stolicy to opłata miesięczna wyniesie 45 złotych. Dzięki Unlimited masz, oprócz nielimitowanego dostępu do filmów, również 10 procentowy rabat w barach kina, dostęp do pokazów przedpremierowych, a także mozliwość rezerwacji biletów on-line bez opłaty internetowej. Jeśli masz Unlimited więcej niż 12 miesięcy twój rabat w barze kina wzrasta do 25 procent. 


{loadmoduleid 1169}


Żeby utworzyć konto w ramach Unlimited musisz mieć skończone 16 lat, będziesz potrzebował zdjęcie w wersji elektronicznej, musisz posiadać kartę płatniczą z mozliwością płatności cyklicznych oraz wypełnić formularz i zaakceptować regulamin usługi. To wszystko.

Zobowiązanie roczne pozostaje bez zmian. Roczna opłata z wyłączeniem kin w Warszawie to koszt 456 złotych, z Warszawą włącznie koszt rośnie do 540 złotych.