Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition i Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration to trzy gry, które za darmo oddaje Epic w ostatnim dniu 15-dniowej promocji.

Dziś kończy się 15-dniowa promocja na Epic Games w czasie której, każdego dnia, dostawaliśmy jeden darmowy tytuł. Były to gry większe i mniejsze, ciekawsze i mniej ciekawe, ale z pewnością w ciągu tych dwóch tygodni każdy mógł wybrać cos dla siebie i to zupełnie za darmo. Nie sprawdziły się co prawda przewidywania i plotki o tym, że pojawi się za darmo Humankind, ale ostatniego dnia Epic oddaje za darmo aż trzy gry z serii Tomb Raider, które możecie pobrać aż do 6 stycznia. Są to Tomb Raider, Shadow of the Tomb raide Definitive Edition i Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration.

Tomb Raider GOTY to gra z 2013 roku. Dysponując jedynie pierwotnymi instynktami i zdolnością do przesuwania ludzkich granic wytrzymałości, Lara musi walczyć, by rozwikłać mroczną historię zapomnianej wyspy i uciec z jej bezlitosnego potrzasku. W normalnej dystrybucji gra ta kosztuje 71,99 zł.

Shadow of the Tomb Raider to już tytuł z 2018 roku. Definitive Edition przedstawia ostatni rozdział początków Lary, w którym wypełnia ona swoje przeznaczenie, stając się Tomb Raiderem. Gra normalnie kosztuje 158 zł.

Z kolei Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera grę podstawową i przepustkę sezonową obejmującą nowe treści. Przemierzaj posiadłość Croft Manor w nowej historii Więzy krwi (Blood Ties), a potem broń jej przed inwazją zombie w Koszmarze Lary (Lara’s Nightmare). Za ten tytuł, pochodzący z 2016 roku, normalnie musielibyście zapłacić 207,99 zł. 

Wszystkie gry za darmo dostępne będą do 6 stycznia. Czy w Sylwestra będziecie grać w grę?

{loadmoduleid 1123}