Najnowszy pad od realme od dziś jest już w sprzedaży. Został wyposażony w największą baterię w swoim segmencie cenowym – 6400mAh z szybkim ładowaniem 18W – oraz procesor Unisoc T616.

Dzięki metalowej obudowie o grubości zaledwie 7,59 mm i wadze 372 g, realme Pad mini jest najcieńszym tabletem w swoim segmencie cenowym. Smukła obudowa ułatwia trzymanie go jedną ręką i zapewnia użytkownikom wygodę noszenia. realme Pad mini został wykonany z aluminium przy użyciu najlepszych technik obróbki mechanicznej, dzięki czemu charakteryzuje się najwyższą jakością, a jego plecki są przyjemne w dotyku. Nowy tablet dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: zielonym oraz niebieskim.

Najnowsze urządzenie realme jest wyposażony w baterię o największej, w swoim segmencie cenowym, pojemności 6400mAh. Dzięki niej użytkownicy mogą oglądać wideo na YouTube przez 12 godzin, uczestniczyć w spotkaniach online przez ok. 15 godzin lub grać przez 8 godzin – bez konieczności ładowania urządzenia.

Na grafice banner reklamowy realme pad mini

Ponadto mini został wyposażony w funkcję szybkiego ładowania 18W, umożliwiając sprawne naładowanie baterii w przypadku jej niskiego poziomu. Ponadto, nowy tablet posiada funkcję ładowania zwrotnego, dzięki któremu użytkownicy mogą uzupełnić baterię smartfonu za pomocą kabla do transmisji danych.

Tablet pracuje pod kontrolą procesora Unisoc T616 o mocy do 2.0GHz oraz procesorowi graficznemu Mali G51 o mocy do 750MHz. Pad mini posiada 8,7-calowy ekran WXGA+ (Wide Extended Graphics Array), który pokrywa 84,59 procentach powierzchni panelu przedniego. Tablet jest również wyposażony w system stereo z dwoma głośnikami, oferując doskonałe wrażenia z oglądania filmu czy grania w ulubione gry.  

Od 19 maja najnowszy model realme Pad mini dostępny będzie dwóch wariantach cenowych: 899 złotych (WiFi 4 + 64 GB) oraz 999 zł (LTE 4 + 64 GB) w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz x-kom, a także na sklep-realme.pl oraz w realmeshop.pl.

Tyle, jeśli chodzi o oficjalny przekaz producenta. Z realme padem mini do czynienia mieliśmy przez ostatnie tygodnie i urządzenie to, niestety, znacznie odbiega od swojego większego brata. Nasz wrażenia z użytkowania dostępne są w tym wpisie.