Zapłać raz i ciesz się darmową dostawą do tysięcy Paczkomatów i Punktów odbioru nawet przez rok! Tak swój nowy pomysł reklamuje Allegro. O co chodzi?

Największy serwis aukcyjny w Polsce – Allegro – wprowadziło dziś program Smart! Czym jest Smart!? Można powiedzieć, że to taki abonament, po opłaceniu którego otrzymujemy dostęp do darmowych wysyłek przez cały rok (uściślając 365 wysyłek w ciągu roku), a także dostęp do darmowych zwrotów towarów, smart okazji (specjalnych cen na niektóre towary dla posiadaczy abonamentu) oraz priorytetowej obsługi w programie ochrony kupujących – tutaj możemy liczyć na zwrot pieniędzy w ciągu dwóch dni roboczych.

Allegro Smart!
Program Allegro Smart!

Przesyłki będzie można odbierać w Paczkomatach lub punktach odbioru, takich jak Poczta Polska, stacje Orlen czy sklepy Żabka lub Fresh Market. Dostęp do pakietu Smart! otrzymamy po opłaceniu abonamentu w kwocie 49 złotych (roczny, czyli 365 dostaw) lub 39 złotych (półroczny, czyli 180 dostaw). Warunkiem dostawy w ramach abonamentu Smart! jest jednak zakup towaru lub towarów u jednego sprzedawcy za minimalną kwotę 40 złotych.

Oferta Smart! nie będzie jednak dostępna u wszystkich sprzedawców. Według regulaminu nabywca będzie mógł skorzystać z ofert jeśli wskazana przez sprzedającego wartość jednorazowej dostawy nie jest wyższa niż określono to w tabeli oraz przy założeniu, że przy zakupie przez Nabywcę wielu sztuk Towarów w ramach tej samej lub kilku Transakcji u tego samego Sprzedającego wartość dostawy, niezależnie od metody, nie przekracza 40 zł.