Przy okazji dzisiejszej premiery Xiaomi Mi 10T zadebiutował również Mi Watch, czyli pierwszy smartwatch od Xiaomi w wersji Global. Jako nowy przedstawiciel rodziny wearable od Xiaomi, Mi Watch został stworzony, aby wspierać użytkowników w ich aktywnym życiu.

Wyposażony w 1,39 calowy, jasny panel AMOLED oraz dedykowany przycisk z boku urządzenia. To pierwszy smartwatch Xiaomi w wersji Global.

Mi Watch zapewni użytkownikom błyskawiczny dostęp do dużego wyboru 117 trybów ćwiczeń. W celu kompleksowego monitorowania stanu zdrowia użytkownika smartwatch został wyposażony w sześć różnych czujników oraz GPS, które oferują najważniejsze dane, takie jak np. tętno, poziom tlenu we krwi czy ciśnienie powietrza. Urządzenie jest bardzo lekkie i wytrzymałe – idealne do codziennego użytku. Po zaledwie dwóch godzinach ładowania oferuje aż 16 dni działania. Dodatkowo Mi Watch obsługuje szereg funkcji, w tym ponad 100 różnych wyglądów wyświetlacza, zdalne sterowania aparatem, emoji w powiadomieniach, sterowanie głosem i wiele innych.

Mi Watch będzie dostępny w sprzedaży w cenie od 99 euro już wkrótce. Podobnie jak w przypadku Mi 10T polską cenę oraz dostępność w naszym kraju podamy wkrótce.