Kolejny film na bazie gry. Czy tym razem będzie sukces?

Historia produkcji filmu na bazie gry Uncharted to, nomen omen, historia na film. Może dokumentalny i może krótki metraż, ale jednak. Film o przygodach Nathana Drake’a miał już siedmiu reżyserów, pięć dat premiery i 10 lat produkcji za sobą. Wygląda na to jednak, że tym razem może się udać. Jest dobry aktor do głównej roli i są pierwsze ujęcia.

Zdjęcie Toma Hollanda w roli młodszego Nathana zamieścił sam aktor na swoim profilu na Instagramie. Dlaczego młodszego? Ano dlatego, że film ma być historią tzw. origin bohatera, którego znamy z gier, a który w tychże jest w wieku raczej swojej późnej trzydziestki. Na razie wiemy jedynie tyle. Film ma trafić do kin w lipcu 2021 roku. Reżyserem obrazu jest Travis Knight. Za scenariusz odpowiada duet Joe Carnahan i Rafe Judkins. W filmie mają wystąpić także Antonio Banderas, Mark Whalberg, Tati Gabrielle i Sophia Ali.

Wielu fanów serii gry wskazuje, że prawdziwym Nathanem Drake’iem, przy całej sympatii dla bardzo dobrego aktora Toma Hollanda, jest jednak Nathan Fillion, któr zresztą wystąpił juz w tej roli w nieoficjalnej adaprtacji, krótkometrażowym filmie Uncharted w reżyserii Allana Ungara. Film ten możecie obejrzeć poniżej.