CD Projekt wydał właśnie patch oznaczony numerem 1.1. Łatka zmienia w grze wiele rzeczy. Dostępny jest na PC, konsole i Google Stadia.

O tym, że patch 1.1 do Cyberpunka 2077 pojawi się jeszcze w styczniu było wiadomo od jakiegoś czasu. 13 stycznia w nagraniu w którym Marcin Iwiński tłumaczył powody fatalnej premiery gry CD Projektu przedstawił oś czasu z której wynikały szacowane daty kolejnych kroków w dążeniu do naprawy gry i premiery dodatków. Kilkanaście godzin temu CD Projekt ogłosił, że duża aktualizacja jest już gotowa do pobrania – jednocześnie na konsole, pecety oraz Google Stadia.

Patch 1.1

Patch zawiera w sobie przede wszystkim liczne poprawki stabilności, w tym te dotyczące uporczywego zawieszania się gry. Naprawiono również sporą ilość błędów, listę wszystkich poprawek znajdziecie na liście opublikowanej przez CDP. Następnie poprawiono działanie interfejsu, błędy występujące w efektach wizualnych i osiągnięciach. Gra została bardziej zoptymalizowana na konsolach.

Przygotujcie się na pobieranie sporej paczki, wersja pecetowa Steam waży 5,4 GB, jeśli macie wersję GOG to będziecie musieli pobrać tylko 1,1 GB. Wersje konsolowe są znacznie większe, patch na Xbox One i Series X/S waży 16,5 GB, a wersja na konsole Sony to 16,8 GB.

{loadmoduleid 1105}

Kolejna duża aktualizacja ma pojawić się również niedługo. Z kolei drugiej połowie roku możemy spodziewać się dedykowanych wersji Cyberpunka na konsole nowej generacji – Xboxa Series X/S oraz Playstation 5.