Stara prasa komputerowa – to uwielbiamy. Klimat starych pism komputerowych będziesz mógł poczuć ponownie na zbliżającym się Pixel Heaven. Już w dniach 8-10 października w Warszawie.

Na zbliżającym się Pixel Heaven 2021 poczujemy klimat Bajtka i Top Secreta w sposób wyjątkowy. Sprawią to dwa spotkania na scenie festiwalowej.

W sobotę, 9 października, dojdzie do rozmowy Aleksego Uchańskirgo z Marcinem Borkowskim (a więc liderów Top Secreta), a dzień póxniej spotkają się szefowie Klanu Atari i Klanu Commodore z Bajtka, czyli Wojtek Zientara i Klaudiusz Dybowski.

Spotkanie Borka z Alexem odbędzie się o godzinie 11:30 w Kinie Elektronik. Spotkanie Zientary i Dybowskiego z kolei rozpocznie się w południe, również w Elektroniku.

Pixel Heaven 2017

O Pixel Heaven

W dniach 8–10 października 2021 roku odbędzie się dziewiąta edycja Festiwalu Gier Pixel Heaven – największego w Polsce i jednego z największych w Europie corocznych wydarzeń dedykowanych branży gamedev, na które składają się m.in. branżowa konferencja Pixel Connect, wystawa twórców gier i firm z branży Pixel Expo oraz konkurs Pixel Awards Europe. To także unikalna otoczka, gdzie doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Każda edycja to znakomici goście specjalni i atrakcje, jakich nie da się doświadczyć podczas żadnej innej imprezy w Polsce.