Według najnowszego raportu Strategy Analytics Central Eastern Europe 5G Smartphone Vendor Share Q3 2021 realme zajęło czwartą pozycję wśród największych dostawców smartfonów 5G w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Realme powiększyło swój udział w rynku do 7,2 procenta w trzecim kwartale 2021 roku z 0,9 procenta w analogicznym kwartale ubiegłego roku. Dynamika wzrostu na poziomie 700 procent odnotowana w raporcie Strategy Analytics pokazuje, że producent nie zwalnia tempa i sukcesywnie umacnia swoją pozycję w naszej części Europy.

Wysoka pozycja realme wśród czołowych dostawców smartfonów 5G podkreśla zaangażowanie producenta w popularyzację najszybszego standardu komunikacji mobilnej. Udostępnianie nowoczesnej technologii coraz większej liczbie użytkowników w Europie i na całym świecie to jedno z kluczowych zobowiązań marki na kolejne lata. Wkrótce, na rynku europejskim pojawią się kolejne urządzenia 5G od realme, które mają szansę zmienić obecny porządek wśród smartfonów ze średniej półki.

Grafika reklamowa marki realme

W realme wierzymy, że każdy użytkownik smartfona w Europie zasługuje na możliwość korzystania z urządzenia 5G. Przewodząc demokratyzacji technologii 5G nie tylko w tym regionie, będziemy w stanie dzięki naszym smartfonom gwarantować najlepsze doświadczenia w tym segmencie coraz większej liczbie europejskich konsumentów. Pozycja realme wśród 4 kluczowych marek smartfonów 5G w Europie Środkowo-Wschodniej w trzecim kwartale 2021 roku jest świadectwem samym w sobie i pokazuje nasze zaangażowanie. To osiągnięcie podkreśla fakt, że nasze smartfony są powszechnie doceniane i świetnie odbierane przez użytkowników – komentuje Madhav Sheth, prezes realme International Business Unit.