W tej chwili wszyscy żyją nadchodzącą premierą Spider-Man: No Way Home, ale po przekroczeniu nowego roku rozpocznie się odliczanie do premiery nowego Batmana.

Warner najpewniej przedstawi jeszcze przed końcem tego roku nowy zwiastun filmu Matta Reevesa w którym w rolę Batmana wciela się Robert Pattinson. Na razie wszyscy fani filmów z superbohaterami żyją premierą Spider-Man: No Way Home, który do kin wejdzie już za trzy dni. Jednak po przekroczeniu nowego roku zacznie się odliczanie do premiery filmu Reevesa właśnie, ten, przypomnijmy, premierę będzie miał 4 marca 2022. W Japonii hype rozpoczyna się wcześniej, bo tam pokazano właśnie nowy zwiastun The Batman.

Akcja The Batman dzieje się w latach 90., a całość będzie kładła nacisk na niezwykłe umiejętności detektywistyczne nietoperza. Trzeba przyznać, że Pattinson w roli Batmana wygląda dobrze i bardzo młodo, porównując go z aktorami odtwrzającymi tę rolę w przeszłości. Na ekranie towarzyszyć będą mu, wspomniana już Zoe Kravitz, oraz Paul Dano, który wcieli się w postać Riddlera, Andy Serkis, który jest ekranowym kamerdynerem Bruce’a Wayne’a, Alfredem i Colin Farrell, wcielający się postać Pingwina (który gra go nieco jak Robert deNiro).