Disney+ będzie świetnym towarzyszem, wciąż długich, lutowych wieczorów. Luty to również miesiąc zakochanych – na platformie czeka na was mnóstwo animowanych i fabularnych klasyków do oglądania z drugą połową i w większym gronie, jak np. Pretty Woman czy Zakochany kundel, ale nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy nie obchodzą walentynek. Tych drugich z pewnością zainteresuje serial Rozterki Fleishmana, w którym główne role grają Jesse Eisenberg i Claire Danes, a który opowiada o próbie odnalezienia się w życiu po rozpadzie małżeństwa.

Rozterki Fleishmana to historia 41-letniego Toby’ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się ożenił pod koniec studiów medycznych. Jednak już na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje wrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.

Kadr z serialu Rozterki Fleishmana

W lutym na Disney+ zobaczymy również najnowszy film Marvela, Czarna Pantera 2. W Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

Z kolei 1 lutego na Dosney+ zadebiutuje serial Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej. To pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

{loadmoduleid 1123}